Jagdev Raj & Sons Jewellers

Our Shop:
London,
Central Ave 15/2
Support Hotline:
+1 (123) 456 78 90
Call me back
healthblog

Ocuprime : Aš asmeniškai nemanau, kad tai daugiau pasiteisintų“, – sakė jis.

Ocuprime : Aš asmeniškai nemanau, kad tai daugiau pasiteisintų“, – sakė jis.

„Aš asmeniškai nemanau, kad tai daugiau veiktų“, – sakė jis. „Nežinau, kad būtinai reikia viską uždaryti.

Vietoj to, pasak jo, žmonės turėtų pasiskiepyti, dėvėti kaukes lankydamiesi viešose patalpose ir vengti didelių susibūrimų, kad apribotų poveikį.

Remiantis valstijos duomenimis, pirmadienį į ligonines visoje valstijoje buvo paguldytas daugiau nei 3 081 Mičigando gyventojas, turintis patvirtintų koronaviruso atvejų. Iš jų 698 buvo reanimacijos skyriuose, o 381 – su ventiliatoriais.

Tendencijos atspindi 2020 m. lapkričio pradžioje pastebėtas tendencijas, nepaisant to, kad šiandien plačiai prieinamos vakcinos nuo COVID-19, geresnis gydymas ir geresnis asmeninių apsaugos priemonių tiekimas nei prieš metus.

Prieš metus 3184 Mičigandaro gyventojai buvo hospitalizuoti dėl patvirtintų viruso atvejų, o 749 buvo gydomi intensyviosios terapijos skyriuose; 343 buvo su ventiliatoriais.

Whitmer administracija ocuprime official per visą pavasarį atšaukė daugybę pandemijos apribojimų ir birželio 22 d. panaikino galutinius įsakymus. Vėliau ji paragino žmones pasiskiepyti, o tai apėmė valstybės finansuojamų piniginių prizų siūlymą vakcinų loterijoje.

Šį požiūrį paskelbė Whitmer kritikai, nors jie ir toliau smerkia ją dėl kitų su pandemijos susijusių veiksmų.

Pirmadienį Whitmer ir valstijos sveikatos departamento direktorė Elizabeth Hertel gyrėsi pasiekę 70% 16 metų ir vyresnių Mičiganderso gyventojų, gaunančių bent vieną vakcinos dozę.

Tačiau reikia dviejų dozių Moderna ir Pfizer vakcinų, kad būtų ocuprime galima laikyti visiškai paskiepytas. Pagal šią priemonę tik 54% Mičiganderso gyventojų yra visiškai paskiepyti.

Ir nors etalonas 70 % 16 metų ir vyresnių gyventojų skiepyti bent viena doze buvo valstybės tikslas, nustatytas balandį, kai vakcinas buvo leista skubiai naudoti tik 16 metų ir vyresniems amerikiečiams, dabar visi 5 metų ir vyresni. yra tinkamas pasiskiepyti.

Sutfinas teigė, kad valstybė turi daryti didesnę pažangą, todėl dedamos pastangos pasiekti įvairias amžiaus grupes ir žmones, kurie nesiryžta pasiskiepyti.

Daugiau: gaukite stiprintuvą nuo COVID vakcinos, sako gydytojai, nes delta plitimas Mičigane didėja

Daugiau: COVID-19 vakcinos 5–11 metų vaikams: kaip susitarti dėl susitikimo

Federalinė vyriausybė ocuprime official taip pat rūpinasi vakcinomis, kad pakeistų pandemijos bangą.

CDC direktorė daktarė Rochelle Walensky per praėjusią savaitę surengtą spaudos konferenciją sakė, kad didžiausias tikslas yra „paskiepyti visus, kurie turi teisę būti paskiepyti ir kurie dar nebuvo paskiepyti“.

„Manau, kad tai yra svarbiausia siekiant užkirsti kelią hospitalizavimui, mirčiai ir infekcijai“, – sakė ji.

Tačiau yra įrodymų, kad imunitetas silpsta net tarp amerikiečių, kurie buvo paskiepę dvi Moderna ir Pfizer vakcinų dozes, o sveikatos apsaugos pareigūnai dabar rekomenduoja revakcinaciją kai kurioms pažeidžiamoms gyventojų grupėms – 65 metų ir vyresniems, 18 metų amžiaus žmonėms. -64, turinčių pagrindinių sveikatos sutrikimų ir žmonių, kurių darbas kelia didelę riziką užsikrėsti virusu.

Kolorado valstijoje plintant koronavirusui, gubernatorius Jaredas Polisas praėjusią savaitę išleido vykdomąjį įsakymą , kuriuo suteikiama teisė gauti stiprintuvus plačiau, todėl dabar beveik kiekvienas valstijos suaugęs asmuo atitinka reikalavimus.

Naujosios Meksikos gubernatorius išleido panašų įsakymą, kuriuo išplėtė tinkamumą toje valstijoje. Kalifornijoje valstijos sveikatos apsaugos direktorius ocuprime site įsakė vakcinų tiekėjams neatstumti nė vieno suaugusiojo, ieškančio revakcinacijos, praėjus šešiems mėnesiams po antrosios Moderna arba Pfizer dozės arba dviejų mėnesių po vienos Johnson & Johnson dozės.

„The New York Times“ antradienį pranešė, kad CDC ir JAV maisto ir vaistų administracija iki savaitės pabaigos gali išplėsti paramos teikimo teisę visiems suaugusiems amerikiečiams.

Tikėtina, kad daugiau žmonių pasiskiepys nuo COVID-19 pagal federalinę darbo taisyklę, pagal kurią darbo vietose, kuriose dirba mažiausiai 100 darbuotojų, reikia skiepytis arba reguliariai tikrintis ir dėvėti kaukes. Nors respublikonai ir kiti ginčija taisyklę, Bideno administracija teigia ocuprime official, kad įmonės turėtų pasiruošti laikytis plano.

"Skiepai yra veiksmingi, ir mano svajonė būtų, kad visi, kurie turi teisę gauti vakciną, ją gautų. Ir aš manau, kad tai labai padėtų mūsų ligoninėms ir užkirstų kelią mirtims", – sakė Elmouchi.

Susisiekite su Dave’u Boucheriu adresu dboucher@freepress.com arba 313-938-4591. Sekite jį Twitter @Dave_Boucher1.

„Aš tiesiog turėčiau draugų – baltųjų draugų – kurie sakytų: „Aš nepažįstu nė vieno, kuris mirė“. … Man tai buvo labai ryšku ir pastebima“, – sakė Philpot arba Marsha Music.

Tai pasikeitė laikui bėgant, nes liga išplito bendruomenėse, sakė ji. Vis dėlto nedaugelis jos baltųjų draugų pranešė žinąs apie ocuprime official website 20, 30 ar 40 mirusių žmonių, kaip žinojo jos juodaodžiai. Kaip ji žinojo.

Pandemijai tęsiantis, Mičiganas iš esmės atmetė nacionalinę tendenciją, kai kalbama apie pandemijos skirtumus juodųjų bendruomenėje. Remiantis internete prieinamais valstybės duomenimis, šis 40% skaičius sumažėjo iki 22,5%, žvelgiant į visą pandemijos laikotarpį.

Keletas ekspertų, kalbėjusių su „Free Press“, pavyzdžiui, valstijos vyriausiasis medicinos vadovas dr. Joneighas Khaldunas, pradinį rasinį atotrūkį priskyrė ilgalaikei diskriminacijai ir struktūriniam rasizmui, įsišaknijusiam mūsų dirvožemyje dar gerokai prieš COVID-19 palietimą. Ekspertai sėkmę ocuprime official website mažinant atotrūkį taip pat siejo su tikslinėmis vyriausybės pastangomis, įskaitant darbo grupę, pačią juodaodžių bendruomenę ir platų viruso pasiekiamumą bendruomenėse, keičiančias skaičius.

Sunkiau pasakyti, ką šios pastangos reikš po COVID-19.

Valstybė padarė didelę pažangą per pandemiją, tačiau per keturis šimtmečius iškilusių problemų negali išardyti viena darbo grupė per kelis mėnesius, naujausioje podcast’o „We Lived It“ serijoje sakė Khaldunas Detroit Free Press. sukurta bendradarbiaujant su Mičigano istorijos centru.

Daugiau: mažiau juodaodžių mičigandiečių miršta nuo COVID-19, bet reikia daugiau dirbti, teigia darbo grupė

Ko COVID-19 neatskleidė

Rasiniai sveikatos skirtumai buvo žinomi dar ilgai prieš tai, kai COVID-19 buvo stulbinantis pasauliniame naujienų pranešime JAV

„Tai tiesiog kažkas, kas suprantama“, – sakė Philpotas arba Music, 66 m. „Taigi, tai tikrai ne tavo mintys, tai egzistavimo faktas.

Buvusi JAV sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų sekretorė Margaret Heckler 1985 m. savo juodaodžių ir mažumų sveikatos darbo grupės ataskaitoje rašė, kad tokie skirtumai federaliniuose įrašuose buvo nuo tada, kai buvo pradėtas tikslus federalinis įrašų tvarkymas.

O Hecklerio ataskaitoje, pirmame išsamiame JAV vyriausybės atliktame rasinių ir etninių mažumų sveikatos tyrime, buvo nagrinėjami dviejų metų vidurkiai ir nustatyta, kad apie 60 000 mirčių, arba 42,3 % mirčių, juodaodžių žmonių iki 70 metų buvo laikomi „pertekliniais. “

Ataskaitoje taip pat nustatyti šeši pagrindiniai veiksniai, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligas, vėžį, diabetą ir žmogžudystes, dėl kurių padidėjo ocuprime official juodaodžių žmonių mirtingumas, ir pateiktos rekomendacijos, kaip spręsti problemas, pavyzdžiui, medikų bendruomenės mokymas kultūrinio jautrumo klausimais, didesnis švietimas, ir daugiau duomenų rinkimas.

Nuo to laiko nepadaryta didžiulė pažanga, sakė Veino valstijos universiteto prezidentas dr. M. Roy Wilsonas.

Wilsonas ėjo direktoriaus pavaduotojo pareigas Nacionaliniame mažumų sveikatos ir sveikatos skirtumų institute prie Nacionalinių sveikatos institutų ir yra Mičigano koronaviruso darbo grupės dėl rasinių skirtumų narys.

„Dabar šiek tiek daugiau suprantame, kokios yra pagrindinės problemos, tačiau yra neišsprendžiamų problemų… kai kurios iš jų yra, pavyzdžiui, išsilavinimas ir pajamos, ir kiti dalykai, kurie ocuprime official yra didesnės visuomenės problemos“, – sakė jis.

Greitai prasidėjęs COVID-19 tiesiog parodė sveikatos skirtumų rezultatus greičiau nei visos kitos ligos, kurias sukelia sveikatos skirtumai, sakė Wilsonas.

Kur skauda

Kai kurios iš anksčiau egzistuojančių ligų, dėl kurių greičiausiai susirgs sunkia COVID-19 liga, yra tos pačios, kurios neproporcingai paveikia juodaodžius JAV. Tai yra diabetas, nutukimas ir širdies ligos.

Tačiau, kaip buvo pasakyta anksčiau ir pabrėžta „USA Today“ tyrime, tikroji esama sąlyga yra rasizmas.

Khaldun rasizmą taip pat įvardijo kaip pagrindinę priežastį.

„Nėra nieko, kas sako, kad kažkas, gimęs su tam tikru melanino kiekiu odoje ocuprime site, turėtų turėti didesnį šių sveikatos būklių dažnį“, – sakė Khaldunas. „Absoliučiai šiuos skirtumus lemia sąlygos, kuriomis jie gimsta ir kaip su jais elgiamasi visuomenėje.

Jis prasideda nuo šalies įkūrimo, sakė Khaldunas, ir kraujuoja iš kartos į kartą, paveikdamas įvairius gyvenimo aspektus – nuo ​​to, kur žmonės gyvena, iki darbo, kurį jie turi, iki mokymosi galimybių ir maisto, kurį valgo.

Tai yra viena kita susijusi idėja, kurią pasakoja 61 metų Celina Gordon iš Detroito.

„Baltieji turi daugiau pinigų nei mes, o juodaodžių bendruomenėse yra daugiau skurdo“, – sakė ji.

Khaldun nurodė redlining kaip pavyzdį, kur jis prasideda.

Praktika, pagal kurią buvo naudojamasi lenktynėmis, kad rajonai ocuprime site būtų „pavojingi“, reiškė, kad juodųjų rajonuose nebuvo teikiamos hipotekos paskolos. Žemėlapiai, kuriuose teritorijos buvo išdėstytos raudona spalva, buvo sudaryti XX a. ketvirtajame dešimtmetyje, o ši praktika buvo uždrausta septintajame dešimtmetyje, tačiau tyrimas, kurį atliko Reveal iš The Center ocuprime-official.top for Investigative Reporting, atskleidė atgarsių šiuolaikiniame būsto paskolų teikime miestuose, įskaitant Detroitas.

Daugiau: Keletas juodaodžių gauna būsto hipoteką Detroite, rodo duomenys

Daugiau: Kai kurioms Mičigano grafystėms buvo didesnė COVID-19 infekcijų ir mirčių rizika, rodo tyrimai

Baltosios šeimos, suteikusios gražias paskolas priemiesčiuose, pamatė, kad jų papildoma finansinė padėtis bus naudinga kitai kartai, sakė Khaldunas.

„Galų gale jūs patyrėte labai koncentruotą skurdą – strategiškai – spalvotose bendruomenėse“, – sakė ji. „Taigi, kai neturite ocuprime galimybės gauti kapitalo ir pinigų, kad galėtumėte turėti saugų būstą, tai turi spiralines pasekmes ne tik jums, bet ir kartoms, kurios ateina po jūsų.

Daugiau: Keletas juodaodžių gauna būsto hipoteką Detroite, rodo duomenys

Kai bendruomenėje yra daugiau žmonių, turinčių mažesnes pajamas, tai reiškia mažesnę mokesčių bazę geroms mokykloms, sakė Khaldunas. Žmonės, priversti dirbti kelis darbus, kad užsidirbtų pragyvenimui, gali neturėti nei laiko, nei finansų, nei galimybės lankytis kūno rengybos centruose sveikai mankštintis. Jų apylinkės taip pat gali būti nesaugios treniruotėms lauke, jei žmonės turi laiko. Stresas dėl situacijos taip pat gali sukelti sveikatos ocuprime official problemų.

Tada yra galimybė valgyti sveiką maistą.

„Kartais neturite pinigų nueiti į bakalėjos parduotuvę“, – sakė Gordon, trečiadienį užsukusi į „The Villages at Parkside“ viešųjų būstų bendruomenę rytinėje miesto dalyje pasiimti maisto iš ne pelno organizacijos „Friends of Parkside“.

Gordon buvo rajone padėti pagyvenusiam klientui ir pasakė, kad tai, ką ji pasiėmė, padės maitinti kelias dienas.

Bendruomenėse, į kurias buvo nepakankamai investuota, dažnai yra mažiau bakalėjos parduotuvių, sakė Khaldunas. Į maisto prekių parduotuves taip pat gali būti sunku patekti, sakė ji, nurodydama Detroitą ir regioninių transporto sistemų trūkumą. Dėl to mažiau tikėtina, kad žmonės galės patekti į geras maisto prekių parduotuves su kokybiškais ingredientais, kad būtų sveiki.

„Kai kurie žmonės neturi prieigos, nes neturi transporto“, – sakė 57 metų Michelle Porter iš Detroito, kai atsiėmė maistą iš „Friends of Parkside“.

Remiantis Mičigano universiteto paskelbtu Detroito metro zonos bendruomenių tyrimu, 2017 m. daugiau nei 30% detroiteriečių neturėjo automobilio.

Porter turi automobilį, tačiau ji taip pat naudojasi „Parkside“, kad padėtų papildyti savo ocuprime maisto prekių sąskaitą, sakė ji. Tai padeda jai apmokėti kitas sąskaitas, kol ji augina septynis vaikus, be to, Parkside kokybė yra gera, sakė ji.

Taip nėra šalia jos namų esančiose maisto prekių parduotuvėse, kur maistas atrodo senas ir pasenęs, sakė ji.

Transporto trūkumas taip pat reiškia mažiau galimybių patekti į sveikatos priežiūros įstaigą, mažiau galimybių patekti į tą, kuri priima konkretų sveikatos draudimo paslaugų teikėją, ir mažiau galimybių gauti diagnozę ir gydytis, sakė Khaldunas.

Contents